Nabízíme několik typů automatických bran. Výběr závisí na technické dispozici a na konkrétním přání zákazníka. Vjezdové brány a závory jsou určené k uzavírání příjezdových cest, parkovacích míst, dvorů, zahrad atd., a to jak u privátních, tak i veřejných objektů. Mimo základní funkci zabezpečení a uzavření objektu slouží brány také k tomu, aby byl umožněn přístup do daného prostoru pouze oprávněným osobám a konečně nabízí pohodlí představované ovládáním celého systému přímo z vozidla dálkovým ovládáním. Pro případ výpadku elektrického proudu jsou pohony vybaveny mechanickým odblokováním.

 

•  Křídlové brány

Křídlové brány mohou být jednokřídlé nebo dvoukřídlé s elektromechanickým pohonem.

Automatická křídlová brána

 

•  Posuvné brány pojezdové

Pojezdové brány se pohybují po vodící dráze na ložiskových kladkách. Rám posuvné brány je svařen z uzavřených ocelových profilů a pojíždí pomocí koleček po kolejničce. Tato konstrukce je potřebná na těžké tuhé konstrukce a větší šířky. Pohyb zajišťuje pastorek, hřeben a elektromotor.

•  Posuvné brány samonosné

Samonosné brány se ve vjezdové části nedotýkají terénu. Rám je svařen z ocelových uzavřených profilů. Ve spodní části se pohybují pojezdové vozíky, které jsou připevněny na betonový základ. Díky tomuto principu se brána pohybuje volně nad zemí, což je výhodné zejména v zimě.

Automatická křídlová brána s dřevěnou výplní 

 

Rámy bran jsou vyrobeny z hliníkových nebo ocelových profilů. Výplň brány je zcela závislá na přání zákazníka. Nabízíme dřevo, pletivo, tyčovinu, mřížovinu, plech, kované brány atd. Pro barevnou povrchovou úpravu nabízíme:

•  nástřik dle stupnice RAL

•  žárové zinkování

•  lakování u povrchů ze dřeva

Každá brána je originál podle přání zákazníka.

 

Speciální doplňky

Standardní nabídku lze rozšířit o fotobuňky, majáky, nastavitelné omezení síly, klíčové a tlačítkové spínače, číselné klávesnice s číselným kódem, bezdotykové karty, sjednocené ovládání brány a garážových vrat jedním ovladačem v případě pohonů od stejného výrobce.

 

Závory

Závora je ideálním řešením pro zabezpečení vjezdu na parkovacích plochách s vysokým počtem uživatelů. Závory je možné použít do průjezdní šířky 2, 4, 6 a 7,6 m. Všechny automatické závory jsou elektromechanické a jsou přizpůsobeny k možnému zapojení široké škály bezpečnostních a ovládacích prvků.